Shine Zone

Zmiana koloru auta Poznań

Zapraszamy do Shine Zone, gdzie oferujemy kompleksowe usługi oklejania folią dla samochodów osobowych i dostawczych. Nasze doświadczenie oraz szeroki wybór folii pozwalają spełnić Twoje marzenia o unikalnym wyglądzie auta. Nasze studio w Poznaniu jest gotowe odmienić Twój samochód. Postaw na jakość i zaufaj ekspertom Shine Zone!

Na rynku dostępny jest ogromny wybór kolorów i rodzajów folii samochodowych, w tym warianty matowe, perłowe, metaliczne oraz efektowne folie typu Carbon Fibre. Nasza ekipa pomoże Ci w wyborze odpowiedniej aplikacji, a także zapewni kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji projektu, aż po precyzyjne oklejenie samochodu folią.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do detali. Z Shine Zone Twoje auto nabierze nowego wyrazu.

Czy Kolor Twojego Auta Ciebie już nie zachwyca? Chciałbyś Mu nadać nowe oblicze?

Shine Zone

PROFESJONALNE OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Zastosowanie folii do oklejenia samochodu to nieinwazyjny sposób na zmianę koloru pojazdu, stanowiący doskonałą alternatywę dla tradycyjnych lakierów fabrycznych. Dodatkową zaletą jest ochrona karoserii przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Co istotne, folię można usunąć w dowolnym momencie, nie zostawiając śladów na powłoce lakierowej, dlatego też technika ta zdobywa coraz większą popularność. Zapraszamy do naszego miejsca w Poznaniu, przy Klenowskiej 7, gdzie oferujemy usługi oklejania samochodów folią po najlepszych cenach!

Ferrari Poznań
Ferrari Poznań
Oferta

Ile to kosztuje?

Ostateczna cena za usługę jest uzależniona od wielkości pojazdu, wybranej folii i dodatkowych rozwiązań preferowanych przez klienta. Koszt może się różnić w zależności od wyboru folii matowej, strukturalnej lub efektu chromu. U nas zmiana koloru samochodu poprzez oklejanie jest dostępna dla każdego budżetu, z cenami początkowymi już od 5000 zł brutto.

Przyciemnienie szyb w Shine Zone to czysta klasa! Moje auto zyskało nowy bad look 🙂 

Jakub Mors

Porsche 911

Shine Zone zrobiło niesamowitą robotę z oklejeniem mojego auta folią PPF!

Dawid Zalas

Mazda

Nie sądziłem, że taką różnicę może zrobić detailing samochodu. W Shine Zone zaskoczyli mnie pozytywnie! Perfekcyjna praca, szybko i profesjonalnie. 💯🌟

Karol Nowaczyk

Mercedes G class